Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego
12 grudnia, 2023

Świąteczna Skarbnica Pomysłów inspiruje odwiedzających

Jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby, przyjdź do Zbrojowni i zainspiruj się ofertą zaprezentowaną w Świątecznej Skarbnicy. Skarbnica Pomysłów, w której wyeksponowane są wybrane produkty z oferty Wystawców znajduje się na wejściu do Zbrojowni wchodząc z Targu Węglowego po prawej stronie. Akcja potrwa przez cały okres trwania Jarmarku.

W ramach akcji odbyły się dwa konkursy publiczności. Od 24.11 do 03.12 Odwiedzający mogli głosować na najbardziej wyjątkowy prezent świąteczny (zaprezentowany w gablocie). Produkt z największą ilością głosów otrzyma Tytuł „Najlepszego Prezentu Świątecznej Skarbnicy Pomysłów” Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gdańsku 2023. Ponadto każdy Głosujący wziął udział w konkursie na najciekawsze hasło zapraszające na przyszłoroczny Jarmark. Spośród Głosujących wybrany został głos z najciekawszym hasłem, któremu Organizator ufundował nagrodę niespodziankę.

„Świąteczna Skarbnica Pomysłów”, to niepowtarzalna okazja, aby zainspirować się i kupić bliskiej Ci osobie najlepszy prezent Skarbnicy Pomysłów na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku 2023.

Do zobaczenia!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku
© 2024 Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Ilustracja przedstawiająca Jarmarkowego Renifera