Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego

Jarmarkowe Zakątki

Poznaj zakątki z atrakcjami stałymi, które będą nam towarzyszyć przez cały Jarmark!

Mikołajowy Zakątek

  • Targ Węglowy
Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego nie może zabraknąć miejsca na spotkanie ze św. Mikołajem! W centrum jarmarkowej sceny można dostrzec Świetlisty Tron Św. Mikołaja. Na scenie będą odbywały się też liczne wydarzenia programowe. Tuż obok, w charytatywnym zakątku Grupy GPEC jednym guzikiem uruchomcie Magię Świąt i zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie, które zabierzecie do domu

Zakątek Świątecznych Podróży AmberSky

  • Targ Węglowy
Zakątek cudownej, przedświątecznej rozrywki. Tutaj staną: uwielbiana przez jarmarkowiczów Karuzela (w nowej odsłonie), rollercoaster "Wirujące Beczki" (tegoroczna nowość!) oraz interaktywne Sanie Św. Mikołaja - symulator lotu VR. Adrenalino przybywaj!

Łosiowy Zakątek

  • Ul. Bogusławskiego
Wielu stałych bywalców Jarmarku Bożonarodzeniowego pojawia się podczas jego trwania właśnie ze względu na niego! Łoś Lucek rozbawi każdego zagadując w oryginalny sposób. Kocha dzieci – z wzajemnością – w radosny sposób wprowadzając w świat Jarmarku przy ul. Bogusławskiego. W domku, w którym zamieszkuje zakupimy tworzone prosto z serca prezenty świąteczne.

Artystyczny Zakątek

  • Wielka Zbrojownia
Wielka Zbrojownia, czyli piękna gdańska budowla, która także skrywa w sobie magię świąt. W jej wnętrzu często można znaleźć prace studentów Akademii Sztuk Pięknych. W artystycznym zakątku znajdzie się coś dla każdego - unikatowa biżuteria, ręcznie robione ozdoby, a dla najmłodszych….misiowa brama! Tam odbędą się przeróżne świąteczne warsztaty – szczegóły w programie Jarmarku. Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Anielski Zakątek

  • Ul. Tkacka
To tutaj staniecie się Świątecznymi Aniołami – mamy nadzieję, że anielski nastrój pozostanie z Wami jak najdłużej. Zróbcie zdjęcie przy pięknych skrzydłach i pokażcie swoją anielską duszę.
Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku
© 2024 Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Ilustracja przedstawiająca Jarmarkowego Renifera