Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego

Aktualności i komunikaty

29 grudnia, 2023

Piękne świętowanie i sukcesy Jarmarku Bożonarodzeniowego

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Gdańsku przeszedł do historii. Świętowaliśmy pieknie, co zostało zauważone nie tylko w Polsce. Był to okres obfitujący w wiele jarmarkowych premier, a odwiedzający docenili m.in. smaki jarmarku, co potwierdza 40 proc. więcej paragonów wydanych przez wystawców gastronomicznych – w porównaniu z zeszłym rokiem. Już teraz zapraszamy w 2024 roku!
12 grudnia, 2023

Świąteczna Skarbnica Pomysłów inspiruje odwiedzających

Jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby, przyjdź do Zbrojowni i zainspiruj się ofertą zaprezentowaną w Świątecznej Skarbnicy. Skarbnica Pomysłów, w której wyeksponowane są wybrane produkty z oferty Wystawców znajduje się na wejściu do Zbrojowni wchodząc z Targu Węglowego po prawej stronie. Akcja potrwa przez cały okres trwania Jarmarku.
8 grudnia, 2023

Najlepszy prezent oraz Grand Prix Jarmarku Bożonarodzeniowego

Półmetek Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gdańsku przyniósł rozstrzygnięcie dwóch konkursów: Świąteczna Skarbnica Pomysłów oraz Grand Prix. W obu uhonorowano najlepszych w dwóch kategoriach – decydowały głosy odwiedzających jarmark, jak i jury. Oba odbyły się po raz pierwszy w historii Jarmarku Bożonarodzeniowego. Świętujemy w Gdańsku!
5 grudnia, 2023

Odpalamy święta! Magiczne iluminacje rozbłysły w Gdańsku

Odpalamy Święta w Gdańsku! Lubiana i ceniona akcja powróciła. Rozświetli jeszcze więcej miejsc niż przed rokiem dzięki ponad 160 figurom świetlnym, które będzie można podziwiać w 13 lokalizacjach Gdańska. Od 5 grudnia możemy oglądać większość z nich. Zapraszamy wszystkich miłośników świątecznego klimatu na rozświetlone świątecznymi ozdobami miasto. Iluminacje będą z nami do 2 lutego.
1 grudnia, 2023

Najlepszy prezent i Tajemnice Kalendarza Adwentowego

Odwiedzający Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku do niedzieli wybierają najlepszy prezent w Świątecznej Skarbnicy Pomysłów. Wystarczy pojawić się w Zbrojowni i oddać głos. Od 1 grudnia na ul. Bogusławskiego odkrywane są Tajemnice Kalendarza Adwentowego, natomiast od 5 grudnia rozbłysną gdańskie iluminacje. Zapraszamy do Świętowania w Gdańsku!
25 listopada, 2023

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku oficjalnie otwarty

Przejście korowodu świątecznych postaci, premiera hejnału oraz zwieńczające Ceremonię Otwarcia przemówienie zastępcy Prezydenta Gdańska Piotra Grzelaka. Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku rozświetlił w sobotnie popołudnie Targ Węglowy. Było to świetne zaproszenie do Świętowania w Gdańsku. Partnerem Ceremonii Otwarcia był Zakład Utylizacyjny w Gdańsku.
23 listopada, 2023

W piątek startuje Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku.

24 listopada, o godz. 12 zostaną otwarte świąteczne domki na Targu Węglowym, a tym samym rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku. Będzie przepełniony atrakcjami, iluminacjami, bogatym programem, a przede wszystkim stoiskami, których będzie ponad 170.
20 listopada, 2023

“Outdoor ze sztuką” – Ciekawe spotkania z kulturą

To wyjątkowy autorski projekt, organizowany podczas jarmarku Bożonarodzeniowego, celem którego jest SYNERGIA środowiska młodych twórców ze światem biznesu oraz promocja/podwyższenie świadomości kultury i sztuki wśród społeczeństwa.
18 listopada, 2023

Już 24 listopada Jarmark Bożonarodzeniowy

24 listopada rozpocznie się w Gdańsku Jarmark Bożonarodzeniowy. Przez cztery tygodnie, wydarzenie uznane za jedno z najpiękniejszych w Europie, będzie wprowadzać nas w piękny, przedświąteczny nastrój. W tym roku wszyscy Świętujemy w Gdańsku!
17 listopada, 2023

Wirujące beczki nowością Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Dzięki Kołu Widokowemu AmberSky i Karuzeli Gdańskiej, Jarmark Bożonarodzeniowy zyskuje w 2023 roku nową rodzinną atrakcję. „Wirujące beczki” dostarczą dreszczyku emocji i rozgrzeją w zimowy dzień każdego poszukiwacza przygód.
Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku
© 2023 Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Ilustracja przedstawiająca Jarmarkowego Renifera