Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego

Aktualności i komunikaty

5 grudnia, 2023

Odpalamy święta! Magiczne iluminacje rozbłysły w Gdańsku

Odpalamy Święta w Gdańsku! Lubiana i ceniona akcja powróciła. Rozświetli jeszcze więcej miejsc niż przed rokiem dzięki ponad 160 figurom świetlnym, które będzie można podziwiać w 13 lokalizacjach Gdańska. Od 5 grudnia możemy oglądać większość z nich. Zapraszamy wszystkich miłośników świątecznego klimatu na rozświetlone świątecznymi ozdobami miasto. Iluminacje będą z nami do 2 lutego.
1 grudnia, 2023

Najlepszy prezent i Tajemnice Kalendarza Adwentowego

Odwiedzający Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku do niedzieli wybierają najlepszy prezent w Świątecznej Skarbnicy Pomysłów. Wystarczy pojawić się w Zbrojowni i oddać głos. Od 1 grudnia na ul. Bogusławskiego odkrywane są Tajemnice Kalendarza Adwentowego, natomiast od 5 grudnia rozbłysną gdańskie iluminacje. Zapraszamy do Świętowania w Gdańsku!
25 listopada, 2023

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku oficjalnie otwarty

Przejście korowodu świątecznych postaci, premiera hejnału oraz zwieńczające Ceremonię Otwarcia przemówienie zastępcy Prezydenta Gdańska Piotra Grzelaka. Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku rozświetlił w sobotnie popołudnie Targ Węglowy. Było to świetne zaproszenie do Świętowania w Gdańsku. Partnerem Ceremonii Otwarcia był Zakład Utylizacyjny w Gdańsku.
23 listopada, 2023

W piątek startuje Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku.

24 listopada, o godz. 12 zostaną otwarte świąteczne domki na Targu Węglowym, a tym samym rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku. Będzie przepełniony atrakcjami, iluminacjami, bogatym programem, a przede wszystkim stoiskami, których będzie ponad 170.
20 listopada, 2023

“Outdoor ze sztuką” – Ciekawe spotkania z kulturą

To wyjątkowy autorski projekt, organizowany podczas jarmarku Bożonarodzeniowego, celem którego jest SYNERGIA środowiska młodych twórców ze światem biznesu oraz promocja/podwyższenie świadomości kultury i sztuki wśród społeczeństwa.
18 listopada, 2023

Już 24 listopada Jarmark Bożonarodzeniowy

24 listopada rozpocznie się w Gdańsku Jarmark Bożonarodzeniowy. Przez cztery tygodnie, wydarzenie uznane za jedno z najpiękniejszych w Europie, będzie wprowadzać nas w piękny, przedświąteczny nastrój. W tym roku wszyscy Świętujemy w Gdańsku!
17 listopada, 2023

Wirujące beczki nowością Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Dzięki Kołu Widokowemu AmberSky i Karuzeli Gdańskiej, Jarmark Bożonarodzeniowy zyskuje w 2023 roku nową rodzinną atrakcję. „Wirujące beczki” dostarczą dreszczyku emocji i rozgrzeją w zimowy dzień każdego poszukiwacza przygód.
Święty Mikołaj, siedząc na ozdobnym tronie, daje dziecku prezent w postaci lizaka. W tle zdjęcia znajduje się choinka i świąteczne lampki, a na dalszym planie Gdańskie budynki.
31 października, 2023

Nowa strona Jarmarku

Odświeżyliśmy stronę Jarmarku Bożonarodzeniowego!
Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku
© 2023 Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Ilustracja przedstawiająca Jarmarkowego Renifera