Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego

Przypłyń na Jarmark promem

Jarmark zaczyna się na Bałtyku z Polferries!

Mieszkasz w regionie Sztokholmu? Wybierz promy Polferries i przypłyń do Gdańska, gdzie odwiedzisz jeden z najpiękniejszych europejskich Jarmarków Bożonarodzeniowych! Poczuj świąteczny klimat już na morzu. Zobacz Bałtyk skąpany w śniegu! Już teraz kup bilet, przepłyń Bałtyk i zobacz Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku.

Polferries łączy region Sztokholmu z Gdańskiem, podróż z przygodą i komfort z bezpieczeństwem.

Na pokładach promów Nova Star i Wawel znajdziecie liczne atrakcje dla siebie i swoich bliskich.

Odpoczniecie w kabinach o wielu standardach. Zrelaksujecie się tocząc długie dyskusje w restauracyjnym lub barowym klimacie przy zimowej herbacie, a o dobrą formę zadbacie tańcząc do białego rana w dyskotece. Najmłodsi znajdą mnóstwo frajdy w kącikach dziecięcych i strefie z cymbergajami. To 18-godzinna nocna morska przygoda, podczas której na pewno nie będziecie się nudzili i która wprowadzi Was w świąteczny klimat!

Nie ograniczaj się z bagażem!

Promami Polferries przewieziecie samochody dowolnej wielkości - od małych aut osobowych, przez nieco większe busy aż po kampery i samochody z przyczepami turystycznymi. Zabierając auto, zachowasz pełną swobodę podróżowania po Gdańsku i okolicy w zimowej scenerii.

Na pokład promu możesz zabrać tyle pamiątek z gdańskiego jarmarku, ile tylko uniesiesz - bez żadnej dopłaty! "Nadbagaż" w promowym słowniku Polferries nie istnieje :)

Planujesz zostać dłużej w Gdańsku?

Hotel Radisson Blu w Gdańsku przygotował specjalną ofertę dla pasażerów Polferries. To aż 15% zniżki na rezerwacje wszystkich kategorii pokoi w terminie od 24 listopada do 23 grudnia 2023 roku.

Aby skorzystać o promocji, wyślij maila na adres Reservations.Gdansk@RadissonBLU.com podając numer rezerwacji podróży z Polferries i kod zniżkowy: POLFERRIES CHRISTMAS.

Do zobaczenia na pokładzie!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku
© 2024 Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Ilustracja przedstawiająca Jarmarkowego Renifera