Przez całe wydarzenie, czyli od 19 listopada do 24 grudnia trwał będzie konkurs punktowy. Konkurs skierowany jest do użytkowników Gdańskiej Karty Mieszkańca lub Karty Turysty i polega na odwiedzaniu domków na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku oraz samodzielnym sczytywaniu zawieszonych w ramkach kodów QR za pomocą telefonu komórkowego, wykorzystując aplikację mobilną Jestem z Gdańska (do pobrania: Android | iOS)  lub Gdańska Karta Turysty (do pobrania: Android | iOS).

Za jednorazowe odwiedzenie domku i zeskanowanie kodu przyznany zostanie punkt #choinkowy (punkty nie będą przyznawane za powrót do już odwiedzonego domku).

Przewidziane nagrody to upominki świąteczne, gadżety promocyjne, książki i wydawnictwa, vouchery, bilety wstępu na wydarzenia, etc. 

Aby otrzymać nagrodę, należy zgromadzić odpowiednią ilość punktów i zarezerwować wybraną nagrodę w systemie Gdańskiej Karty Mieszkańca na stronie internetowej: www.jestemzgdanska.pl lub w systemie Karty Turysty na stronie internetowej kartaturysty.visitgdansk.com

Każda z nagród będzie czytelnie opisana ilością dostępnych sztuk oraz ilością punktów niezbędną do jej otrzymania. 

Nagrody (po uprzedniej rezerwacji) można odbierać w domku „Fabryka prezentów Św. Mikołaja” na Jarmarku Bożonarodzeniowym, Targ Węglowy, od niedzieli do czwartku w godz. 12:00-20:00, od piątku do soboty w godz. 12:00-21:00. Nagrody nieodebrane wracają do ogólnej puli do dyspozycji Organizatora.

REGULAMIN DOSTĘPNY NA STRONIE: 
https://jestemzgdanska.pl/n-szczegoly-projektu-regulamin.qbpage?idProjektu=52219101 
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
   
Pamiętaj! Aby wziąć udział w konkursie i skanować kody QR trzeba być użytkownikiem Gdańskiej Karty Mieszkańca lub posiadaczem Karty Turysty.

     
GDAŃSKA KARTA MIESZKAŃCA z aktywnym Pakietem Mieszkańca 2021 -  otwórz aplikację mobilną Jestem z Gdańska (do pobrania: Android | iOS) - więcej informacji o Karcie Mieszkańca TUTAJ;

1. Dotknij przycisk w lewym dolnym rogu ekranu aplikacji aby uruchomić skaner kodów QR, a po zeskanowaniu kodu przytrzymaj czerwony przycisk, aby zdobyć punkt
   
2. Aby sprawdzić stan zgromadzonych punktów, wejdź w PROFIL w menu po lewej stronie ekranu aplikacji
   

      

KARTA TURYSTY z aktywnym Pakietem Jarmarkowym (dostępnym po zakupie Pakietu Zwiedzanie Gdańsk lub Pakietu Rodzina & Zabawa) - otwórz aplikację mobilną Gdańska Karta Turysty (do pobrania: Android | iOS) - więcej informacji o Karcie Turysty TUTAJ

1. Dotknij przycisk w lewym dolnym rogu ekranu aplikacji aby uruchomić skaner kodów QR, a po zeskanowaniu kodu przytrzymaj pomarańczowy przycisk, aby zdobyć punkt.
   

2. Aby sprawdzić stan zgromadzonych punktów, wejdź w PROFIL w menu po lewej stronie ekranu aplikacji.